Hakkımızda

"SB AYAKKABICILIK İŞ GÜVENLİĞİ LTD. ŞTİ." ,2005 yılında uzun yıllardır başta inşaat sektöründen olmak üzere pek çok farklı sektörden firmaya dinlence grubu, iş güvenliği malzemeleri ve iş elbiseleri tedarik eden iki ortak tarafından kurulmuştur.

İş ayakkabısı'ndaki büyüme potansiyelinin ve iş ayakkabısının, iş güvenliği malzemeleri içindeki öneminin farkında olarak hareket eden ortaklar , iş ayakkabısı konusunda uzmanlaşmış ayrı bir firma kurarak , sektörde uzmanlığı 'iş ayakkabısı' olan ilk ve tek firma olmuşlardır.

Bu maksatla yerli ve yabancı çeşitli firmalarin bayi ve distribitörlüğünü yapmışlardır.

Fiyat, maliyet, ürüne ulaşabilme, ürünle ilgili hizmetlerin alınabilmesi gibi pek çok konuda tüketici memnuniyetine yönelik çalışan SB Ayakkabıcılık, bu konuda en uygun firmanın YDS markasıyla çalışmak olduğuna inanmış ve 2011 yılında Yakupoğlu A.Ş'nin iş ayakkabı ve botları alanında bayilerinden biri olma şansına sahip olmuştur.

Ürün gruplarını YDS ağırlıklı olarak yeniden yapılandırmış ve böylelikle daha da güçlenmiştir.

İş güvenliği ayakkabısı pazarında uluslararası EN ISO 20345-47 standartlarına göre üretim yapan ilk firma , TSK'nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün en büyük bot tedarikçisi, başta İngiltere olmak üzere, 25'ten fazla ülkeye yaptığı ihracatla, sektörünün en çok ihracat yapan firması, bünyesinde IS0 17025 standardına sahip SATRA & TURKAK tarafından akredite laboratuar bulunduran alanındaki tek firma olmak gibi; uluslararası ve ulusal pek çok konuda 'ilk' ve 'tek' olma başarısına sahip Yakupoğlu A.Ş 'nin YDS marka iş ayakkabısı ve botlarını Türkiye İş Güvenliği Pazar'ına başarıyla sunmaktadır.

SB Ayakkabıcılık, gelişimi ve başarısını size borçlu olduğunu bilmekte, sizin güven ve desteğinizle daha da büyüyeceğine inanmaktadır.